Poproś o wycenę

Aktualności

AirPods nowej generacji zostaną wprowadzone do produkcji

Apple właśnie wypuściło nowego iPhone'a i smartwatcha, a AirPods nowej generacji będą wkrótce dostępne.

Według cytowanych źródeł branżowych DigiTimes dostawcy Apple przygotowują się do montażu i produkcji AirPodów nowej generacji w październiku i dostarczenia ich konsumentom pod koniec świątecznych zakupów.

W kwietniu tego roku słynny analityk Apple Guo Mingxi powiedział, że dwa nowe modele AirPods mogą zostać wprowadzone do masowej produkcji między czwartym kwartałem 2019 r. A pierwszym kwartałem 2020 r. Luxshare, Goertek i Amkor będą głównymi dostawcami nowych AirPods .

Guo Mingxi uważa, że ​​jeden z nowych modeli AirPods zostanie zaprojektowany w nowej formie i sprzedawany po wyższej cenie. Obecne AirPods drugiej generacji są standardowo wyposażone w etui ładujące za 159 USD i etui ładujące bezprzewodowe za 199 USD. Guo Mingxi uważa, że ​​inny model będzie iteracyjnym produktem obecnego modelu, a cena pozostanie niezmieniona.

W marcu tego roku Apple wypuściło AirPods drugiej generacji napędzany przez układ H1, który zrealizował funkcję głośnomówiącą „Hej Siri”, która wydłużyła czas rozmów o 50% w porównaniu z oryginalnymi AirPods. AirPods drugiej generacji wyglądają tak samo jak AirPods pierwszej generacji.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli Apple wprowadzi nowe produkty AirPods w tym roku, może to być produkt iteracyjny wspomniany przez Guo Minghao, ponieważ Bloomberg Mark Gurman oczekuje, że Apple wprowadzi drogie AirPods z wodoodpornością i eliminacją hałasu do 2020 roku.