Poproś o wycenę

Aktualności

HTC mianuje Yves Maitre na stanowisko dyrektora generalnego

HTC mianował byłego dyrektora wykonawczego Orange Yves Maitre na stanowisko dyrektora generalnego i natychmiast pełnił funkcję prezesa tajwańskiego dostawcy marki telefonów komórkowych wraz z Wang Xuehong.

Maitre pełnił funkcję wiceprezesa wykonawczego ds. Urządzeń konsumenckich i partnerstw w Orange, gdzie nadzoruje strategię technologiczną i biznes połączeń wzajemnych. Według HTC, doświadczenie Yves obejmuje wdrożenie największej na świecie marki elektroniki użytkowej i posiadanie całej oferty łączności i usług mobilnych. Jest także członkiem Orange Innovation Technology Group, odpowiedzialnym za rozwój destrukcyjnych możliwości uzyskania przychodów.

„Cztery lata temu, kiedy objąłem stanowisko dyrektora generalnego, zacząłem przekształcać HTC w kompletną firmę zajmującą się ekosystemami, kładąc podwaliny pod rozwój firmy w 5G i XR. Tak więc teraz jest najbardziej dostawa praw do zarządzania HTC. Dobry lider dobrej zabawy poprowadzi nas do następnego etapu podróży - powiedział Wang. - Bardzo się cieszę, że Yves ma kontrolę; ma długą relację z naszą firmą i dzieli naszą pasję do innowacji. głęboko wierzymy, że Yves jest właściwym liderem, który nadal prowadzi HTC do pełnego potencjału. ”

Ogólnie rzecz biorąc, HTC od dawna jest liderem innowacji w zakresie nowych technologii, a HTC jest znany na całym świecie po raz pierwszy w telefonach komórkowych i XR. Wierzę, że może współpracować z pracownikami HTC, klientami i inwestorami, aby rozwijać przyszłość 5G i XR.