Poproś o wycenę

O nas

O Zeano

Zeano jest niezależnym dystrybutorem komponentów elektronicznych. Obsługujemy firmy od globalnych firm EMS i dystrybutorów po małych i lokalnych producentów.
Zeano oferuje nie tylko rozwiązania niedoborów komponentów, ale także różne usługi mające na celu obsługę nadwyżek naszych klientów.
Trudne do znalezienia komponentów elektronicznych na otwartym rynku jest jak nawigacja po bezdrożach, obarczona ryzykiem, takim jak podrobione części, wadliwe lub uszkodzone elementy, a także firmy wykazujące nieetyczne i oszukańcze praktyki biznesowe. nasi klienci. ponieważ chcemy długoterminowej współpracy nie jednorazowej transakcji.
Nasza główna marka: XILINX, TI, ST, TOSHIBA, MOTOROLA, CYPRESS, VISHAY, AVX, AD, NEC, NS, KEMET, ALTERA,
EPCOS, ATMEL, IR, ON, AGILENT, LATTICE, SAMSUNG, HITACHI, NXP, INTERSIL, INFINEON, FAIRCHILD: XILINX ALTERA TI i tak dalej.


Wartość bazowa

jesteśmy liderem w branży zorientowanym na jakość w dostarczaniu trudnych do znalezienia, długim okresie realizacji, wycofaniu z eksploatacji (EOL) i przestarzałych komponentów elektronicznych. Nasz dział zapewnienia jakości i laboratorium domowe zostały uznane za jednego z liderów branży w zakresie naszego programu ograniczania podrabiania.
Zeano zajmuje się dystrybucją podzespołów elektronicznych do branży od 2008 roku. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali komponenty szybko i niedrogo, a my pomagamy im w usuwaniu nadmiaru zapasów. Można to podsumować jako:
dostępność, oszczędność kosztów i nadmiar.