Poproś o wycenę

O nas

O Zeano

Zeano jest niezależnym dystrybutorem komponentów elektronicznych. Obsługujemy firmy od globalnych firm EMS i dystrybutorów po małych i lokalnych producentów.
Zeano oferuje nie tylko rozwiązania niedoborów komponentów, ale również oferuje różne usługi mające na celu obsługę nadmiaru naszych klientów.
Pozyskanie trudno dostępnych elementów elektronicznych na otwartym rynku jest niczym nawigacja przez pustynię, obarczona ryzykiem, takim jak fałszywe części, wadliwe lub uszkodzone komponenty, a także firmy wykazujące nieetyczne i oszukańcze praktyki biznesowe.


Wartość bazowa

Jesteśmy liderem w dziedzinie jakości, który jest liderem w dostarczaniu trudnych do znalezienia, długich czasów eksploatacji, końca okresu eksploatacji (EOL) i przestarzałych komponentów elektronicznych. Nasz dział zapewnienia jakości oraz laboratorium domowe zostały uznane za jednego z liderów branży w zakresie programu fałszowania pieniędzy.
Zeano zajmuje się dystrybucją podzespołów elektronicznych w branży od 2008 roku. Dbamy o to, aby nasi klienci szybko i niedrogo pozyskiwali komponenty, a my pomagamy w usuwaniu nadmiaru zapasów. Można to podsumować jako:
dostępność, oszczędności i nadwyżki.