Poproś o wycenę

Wtykowe kable

Obraz Part Number Producenci Opis Cena Widok
2083109-5 TE Connectivity AMP Connectors CABLE ASSY, MINI I/O TYPE I 5M $27.92 RFQ
10093084-5070LF Amphenol FCI 24AWG QSFP CABLE ASSY $148.55 RFQ
8G26-0A-CB1-00-0.50 3M HI RTBLTY EXT MINI SAS CBL ASY . $45.91 RFQ
0795752002 Image 0795752002 Molex, LLC 26CKT IPASS TO IPASS CTRL TO CTR $18.30 RFQ
2-2205131-4 TE Connectivity AMP Connectors CA MINI IO MINI IO TYPE I $29.31 RFQ
74757-2301 Image 74757-2301 Molex Connector Corporation CONN CABLE ASSEMBLY QSFP M-M 3M $122.06 RFQ
5602-44-0142A-800 Image 5602-44-0142A-800 3M SATA 3.0 ST-ST LATCH 30AWG 0.80M $4.15 RFQ
FCCN410QD3C40 Image FCCN410QD3C40 Finisar Corporation CABLE OPT 4X10 QSFP MALE 40M $374.85 RFQ
2205130-6 TE Connectivity AMP Connectors CA MINI IO TYPE II PIGTAIL $36.38 RFQ
6A11-A0141-004.0-0 Image 6A11-A0141-004.0-0 3M AOC SFP+ 10G 1CH LSZH OM2+ 4M $0.00 RFQ
SF-NDAQGF100G-002M Image SF-NDAQGF100G-002M Amphenol Commercial Products CABLE SFP+-QSFP+ M-M 2M $242.34 RFQ
10054999-R0036BULF Amphenol FCI CONN GIG-ARRAY PLUG $44.37 RFQ
10112041-5100LF Image 10112041-5100LF Amphenol FCI 500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES $304.98 RFQ
0745093003 Molex, LLC IB 12X-12X CBL ASY JKSCRW - 3M $0.00 RFQ
6A44-B0441-017.0-0 Image 6A44-B0441-017.0-0 3M CABLE CX4-CX4 DDR 4CH LSZH 17M $0.00 RFQ
10112041-2010LF Image 10112041-2010LF Amphenol FCI MINI-SAS HD EXT ASY 4X4 6G 1 MET $65.34 RFQ
0745461606 Molex, LLC 16X PCIE CABLE ASSY $509.60 RFQ
6A22-A0421-016.0-0 Image 6A22-A0421-016.0-0 3M QSFP-QSFP QDR 4CH PLEN OM2+ 16M $0.00 RFQ
6A11-A0121-022.0-0 Image 6A11-A0121-022.0-0 3M AOC SFP+ 10G 1CH PLEN OM2+ 22M $0.00 RFQ
6A11-A0141-090.0-0 Image 6A11-A0141-090.0-0 3M AOC SFP+ 10G 1CH LSZH OM2+ 90M $0.00 RFQ
6A22-A0441-003.0-0 Image 6A22-A0441-003.0-0 3M QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 3M $0.00 RFQ
0745470304 Image 0745470304 Molex, LLC CONN CABLE PLUG-PLUG 26POS 4M $75.85 RFQ
10119239-4035LF Amphenol FCI MIN-SAS HD ASY $139.27 RFQ
2304883-1 Image 2304883-1 TE Connectivity AMP Connectors CA,ET, 2POS, SHORT PULL-TAB,NO D $7.97 RFQ
6A44-B0441-012.0-0 Image 6A44-B0441-012.0-0 3M CABLE CX4-CX4 DDR 4CH LSZH 12M $0.00 RFQ
10084749-M060004LF Amphenol FCI MINISATA 6M 24AWG $214.18 RFQ
1-2205129-6 TE Connectivity AMP Connectors CA MINI IO TYPE I PIGTAIL $40.91 RFQ
P950-18I Image P950-18I Tripp Lite SATA-II CABLE 7PIN 7PIN 18" $6.20 RFQ
10117946-3040HLF Amphenol FCI 500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES $92.79 RFQ
10122257-4100LF Amphenol FCI 500-20XF-AIRMAXVS CABLE ASSY $121.15 RFQ
10112041-2010HLF Image 10112041-2010HLF Amphenol FCI MINI-SAS HD EXT ASY 4X4 6G 1 MET $58.72 RFQ
6A22-A0421-008.0-0 Image 6A22-A0421-008.0-0 3M QSFP-QSFP QDR 4CH PLEN OM2+ 8M $0.00 RFQ
5602-22-0142A-700 Image 5602-22-0142A-700 3M CABLE SATA 3.0 ST-ST 0.70M $2.36 RFQ
FCBGD10CD1C50 Finisar Corporation CABLE OPT 12X10GBPS 50M $2,008.48 RFQ
10093084-5025LF Amphenol FCI 24AWG QSFP CABLE ASSY $70.07 RFQ
2820325-3 TE Connectivity AMP Connectors C/A, INTERNAL HD MINI SAS, 85 OH $48.80 RFQ
10110818-5060LF Amphenol FCI 24AWG SFP+CABLE ASSY $30.23 RFQ
6A22-A0421-045.0-0 Image 6A22-A0421-045.0-0 3M QSFP-QSFP QDR 4CH PLEN OM2+ 45M $0.00 RFQ
10116951-4015LF Amphenol FCI TERMINAL $243.81 RFQ
10127772-2100LF Amphenol FCI MINITEK PWR HEADER $0.00 RFQ
6A22-D0421-002.0-0 3M AOC QSFP-QSFP FDR 4CH OM2+ 2M $313.37 RFQ
6A44-B0421-022.0-0 Image 6A44-B0421-022.0-0 3M CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 22M $0.00 RFQ
10119217-2070LF Amphenol FCI 500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES $25.97 RFQ
1003451251 Molex, LLC ZQSFP TO 4ZSFP 25G CBL ASSY 2.5M $99.05 RFQ
10123771-M002LF Amphenol FCI IVDR-SATA C-ASSY $136.44 RFQ
2304886-1 Image 2304886-1 TE Connectivity AMP Connectors CA,ET, 3POS, LONG PULL-TAB,NO DE $8.79 RFQ
10119239-6030LF Amphenol FCI MIN-SAS HD ASY $145.59 RFQ
SF-NDAQGJ100G-002M Image SF-NDAQGJ100G-002M Amphenol Commercial Products CABLE SFP+-QSFP+ M-M 2M $260.60 RFQ
0745760006 Image 0745760006 Molex, LLC 1X PCIE CABLE ASSY 6M $0.00 RFQ
10119217-2090LF Amphenol FCI MIN-SAS HD ASY $31.82 RFQ